Markanızla daha derin ve daha etkileşimli bir bağlantı kuruyoruz.

Son birkaç yılda, hem dünyada hem de ülkemizde İnternet kullanımının artmasına tanık olduk. Gerçek şu ki, çoğu alıcı satın alma kararlarını vermek amacıyla ürün ve hizmet bilgilerini araştırmak için kullanıyor.

Bu nedenle, başarılı olmak için çaba gösteren şirketler, satışları artırmak ve ek kar elde etmek için İnterneti kullanır. İnternet, işletmelerin küresel pazara girmeleri, aynı zamanda yerel pazara hakim olmaları için yeni fırsatlar getirdi.

İnternet pazarlaması nedir?

İnternet pazarlaması, hedef kitleye ulaşmak, daha fazla saha ziyareti yapmak, satışları artırmak ve kar etmek amacıyla internette yapılan çok çeşitli aktiviteler anlamına gelir.

İnternet Pazarlamasında Başarı için:

  • Profesyonel web sitesi tasarımı - Ziyaretçilere ilginç ve "göz alıcı" gelecek bir site
  • Google'da iyi konum - Hedef anahtar kelimeler için iyi sırada olan bir site daha fazla sayıda ziyaret alacaktır
  • Kaliteli içerik - Ziyaretçilerin ve arama motorlarının seveceği alakalı metinler oluşturmak
  • Sosyal ağlar - Şirketinizi hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize bağlamak için sosyal ağları kullanmak
  • Hedefli reklamcılık - İnternete bir reklam yerleştirmek ve reklamın yer, ilgi alanı, yaş gibi parametreleri kullanarak tam olarak hangi kitleye görüneceğini seçmek mümkündür.

İnternet pazarlama hizmetleri

Yukarıdakileri sağlamak için iki şeye ihtiyacınız var: kaliteli bir web sitesi ve iyi bir pazarlama stratejisi.

1. SEO optimizasyonu

SEO uzmanlarımız bir sitenin sıralamasını etkileyen 200'den fazla faktöre aşinadır. Uyguladığımız kazandığımız SEO metodolojisi ile uzun vadede istikrarlı bir ilerleme sağlıyoruz.

2. Web tasarımı

Henüz bir siteniz yoksa veya mevcut siteniz eskiyse, fikirlerinizi başlangıçta hayal ettiğinizden daha iyi uygulamak için doğru ekibiz.

3. Mobil Pazarlama

Artan sayıda kullanıcı internete erişmek için mobil cihazlar kullanıyor. Yalnızca mobil pazarlamayı kullanarak, yeni bir pazar kazanma potansiyeline sahip olursunuz.

4. Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması size daha fazla itibar kazandıracak, satış yapacak ve tüketicilerin gözünde marka bilinirliği yaratacaktır.

5. Dönüşüm Optimizasyonu

Size en iyi sonucu almanız için sitenizi ve mevcut pazarlama stratejinizi uyarlayabiliriz.

6. İnternet reklamcılığı

Hedefli reklamcılık, bütçenize karşı en etkili sonuçları verir. Reklamlar yaratır ve yatırım yapılan bütçedeki maksimum artış ve reklamlardan gelen ziyaret sayısıyla hedef kitlenize pazarlarız.

Web sitesi sipariş edin

Ayrıntı, deneyim ve yeteneklerini ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir web sitesine dönüştürecek özel yaratıcı web tasarımcılarından oluşan bir ekibi bir araya getiriyor. Yaratıcı bir vizyon ve fikirden kusursuz bir web sitesi oluşturma yeteneğimizi şahsen kendiniz görün. Müşterilerimiz için tasarladığımız portföyümüze göz atın ve işinizi geliştirecek bir web sitesi tasarımı sipariş edin.

SİPARİŞ
Ayrıntı