Web sitesi bakım seçenekleri

Sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında en iyi sırada yer alması için web sitenizin içeriğini güncel tutmak çok önemlidir. Google’ın ve diğer arama motorlarının değer verdiği en önemli faktör, siteyi benzersiz ve kaliteli içerikle düzenli olarak güncellemektir. Ayrıca, sitenin rekabete ayak uydurabilmesi için mevcut tüm web standartlarına uyması gerekir.

Ayrıntı, düşük maliyetli bir site bakım hizmeti sunuyor. Bizimle anlaşarak size en uygun seçeneklerden birini seçme şansına sahipsiniz ve fiyat özel duruma göre değişecektir:

  • seçenek 1 - bir defalık değişiklikler,
  • Seçenek 2 - Aylık veya yıllık olarak düzenli güncellemeler.

Siteniz sık sık güncellenmiyorsa ve bir defalık değişikliklere ihtiyacınız varsa, fiyatlandırma belirli bir işin detayına bağlıdır. Diğer bir seçenek ise siteyi düzenli olarak güncellemek ve sıklık ve güncelleme ihtiyacına bağlı olarak aylık veya yıllık olarak hizmet için ödeme yapmaktır.

Web sitesi bakımı veya yeniden tasarımı?

Web sitesi bakım hizmeti , mevcut bir siteyi yeni özelliklerle güncellemeyi içerir.Sitenin görünümünden ve işlevselliğinden memnun değilseniz, yeni bir site oluşturmayı da düşünebilirsiniz.

Yeni içerik veya özelliklerle yenilenmesi gereken bir web siteniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bir web sitesini seçim kriteri olarak fiyatına ek olarak,tüm müşterilerimize sunduğumuz profesyonellik ve kalite yer almaktadır.Web sitesi sipariş edin

Ayrıntı, deneyim ve yeteneklerini ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir web sitesine dönüştürecek özel yaratıcı web tasarımcılarından oluşan bir ekibi bir araya getiriyor. Yaratıcı bir vizyon ve fikirden kusursuz bir web sitesi oluşturma yeteneğimizi şahsen kendiniz görün. Müşterilerimiz için tasarladığımız portföyümüze göz atın ve işinizi geliştirecek bir web sitesi tasarımı sipariş edin.

SİPARİŞ
showcase image fullimage
Ayrıntı