SEO ANALİZİ

Bu alanın doldurulması zorunludur.

İşletmeniz hakkında daha ciddi olmak istiyorsanız, Google için SEO sitesi optimizasyonu bir zorunluluktur.

Gerçek şu ki, bir web sitesine sahip olmak otomatik olarak ondan faydalanacağınız anlamına gelmez. Siteniz aramanın en üstünde değilse,size bir faydası olmaz. Siteniz için geri dönüş ister misiniz? İşinizi karlı bir işletmeye dönüştürmek mi istiyorsunuz? SEO 'dan faydalanın ve bizimle Google aramanın en üste çıkın.

SEO optimizasyonuna karar vermeden önce bilmeniz gerekenler

• Öncelikle ve en önemlisi, arama motorunun başına gelmek çok fazla iş, çaba ve zaman gerektirir, ancak sitenizin ve işinizin sağlayabileceği faydalar mükemmeldir. Unutmayın: Hiç kimse kısa sürede zirvede olacağınızı garanti edemez . Önde gelen bir arama motoru olarak Google, hangi sitelerin arama motorunun en üstünde yer almayı hak ettiğini değerlendirmek için izlediği ve uyguladığı 200'den fazla faktör ve 3.000 parametrenin bulunduğu çok karmaşık bir algoritmaya sahiptir .

• Google haklı olarak, dünyanın sadece önde gelen arama motorlarından biridir ve kullanıcıların yalnızca% 90'ından fazlası İnternet’te arama yaparken kullanılmasını desteklemektedir. Bu arama motoru, kuralları belirleyen çok karmaşık bir algoritma geliştirmiştir ve bu nedenle, bu site optimizasyonunun Google arama motoru optimizasyonunu temel alması tavsiye edilir ve bu nedenle mantıklıdır.

• Deneyimlerimiz, müşterilerin SEO hizmetlerinin maliyetinin yanı sıra en üst seviyeye ulaşma süreleriyle de ilgilendiklerini göstermiştir . İlginç bir şekilde, Google algoritmasını her siteye farklı uygular. Bir site içerik kalitesi ve yapı temelinde daha değerli olsa da, daha az kaliteli içeriğe ve daha zayıf sinyallere sahip başka bir sitenin en üst seviyeye ulaşması çok daha uzun sürecektir. Bu nedenle, her birine farklı bir süre verilmelidir ve bu nedenle SEO optimizasyonunun fiyatı farklı olacaktır..

Arama motoru sıralamalarını neler etkiler?

Sitenizin Google’da yüksek konumlandırmasını olumlu yönde etkileyebilecek 200’den fazla SEO sıralama faktörü olduğu belirtilmiştir. Ancak, site geliştirmenin ilk aşamasında kendinizi etkileyebileceğiniz bazı şeyler:

  ✔ yüksek kaliteli ve benzersiz içerik bilgileri ve kullanıcı deneyimi
  ✔ erişebilirlik
  ✔ site yükleme hızı
  ✔ kaliteli metin başlıkları ve açıklamalar
  ✔ sosyal ağ bağlantıları
  ✔ ve diğer birçok faktör ...

SEO hizmeti sipariş edin

Google, 200 sıralama faktörünü her siteye farklı uygular, çünkü siteler birbirinden farklı olduğundan, optimizasyon sürecine diğerlerinden daha fazla zaman ve çaba harcaması gerekebilir. SEO uzmanlarımız sitenizin ihtiyaçlarına göre en uygun paketi oluşturacak ve iş miktarına göre optimizasyon fiyatını tanımlayacaktır.

SİPARİŞ
Ayrıntı