SEO ANALİZİ

Bu alanın doldurulması zorunludur.

Müşterilerimizin SEO optimizasyonu hakkında en sık sorduğu sorular

SEO Nedir?

SEO, bir web sitesinin Google gibi arama motorlarındaki konumunu ilerletmek için kullanılan bir dizi teknik ve pazarlama tekniğidir.

Anahtar kelimeleri belirleme, alakalı bağlantılar kurma, kod doğrulama ve içerik yönetimi, SEO'nun temelini oluşturur.

Kampanya odağım olarak kaç anahtar kelime seçebilirim?

Bir veya birkaç anahtar kelime seçmek, onda birini seçmekle aynı değildir. Kampanya süresi saat cinsinden ifade edilir ve bu nedenle tavsiyemiz, istişarede optimizasyon dönemi için etkili olabilecek en uygun anahtar kelime sayısını seçmektir.

Bazen, bir kalite analizinden sonra, 2-3 kelimeye odaklanmak, çok sayıda anahtar kelimedeki "gücü" israf etmekten ve istenen sonucu elde etmekten daha iyidir.

SEO yaptırırken sözleşme yapmamız gerekiyor mu?

Sözleşme ancak istenirse imzalanır, zorunluluk yoktur.

Metinsel içerik sitem için ne kadar önemlidir?

Google, çok küçük bir resim yüzdesinin (Google görüntüleri) metinsel içeriğe dayalı olarak arama sonuçlarını yapar.

Siteniz için metin yazarken, metni bilgilendirici ve kaliteli tutmak için mümkün olduğunca zaman ayırın.

Diğer sitelerden metin kopyalayabilir miyim?

Google köklü bir algoritmaya sahiptir ve bu düzensizliği kolayca tespit edebilir. Başka bir siteden içerik kopyaladıysanız, çeşitli nedenlerle yasaklanması dışında, sitenize büyük zarar verebilir. Google, içeriği kopyalayan bir siteyi kolayca cezalandırabilir ve çok zayıf bir şekilde konumlandırabilir.

Daha iyi SEO veya Google Adwords Nedir?

SEO, sonuç almak için daha fazla zaman, daha fazla çalışma süresi gerektiren bir işlemdir, ancak sonuçlar, ücretli reklamlardan daha kalıcı ve daha uzun süre saklanır.

Sitem Google’da ilk sırada yer alacak diye garanti veriyor musunuz?

Google sık sık algoritmasını değiştirir ve arama sonuçlarının dalgalanmasını etkileyen birçok faktör vardır.

Hiç birşeyin garantisi yoktur.SEO şirketinin ana varlığının ne olduğu geçmişte yaptığı işlerdir. Yalnızca Google’ın kullanım koşullarına uyan tekniklerin kullanılacağı ve olumlu bir sonucun güvenli olduğu ve bu nedenle bir ön sayfanın ve iyi bir konumun mümkün olacağı garanti edilebilir.

SEO sonuçlarını nasıl izleyebilirim ve neler yapıldığını nasıl kontrol edebilirim?

SEO sonuçları, arama motoru konumunuzdaki değişikliklerle kolayca izlenir, ziyaretçilerin bulduğu sorgu / anahtar kelime sayısını artırır, ziyaretinizi arttırır, ancak SEO uzmanından aldığınız aylık raporlar tüm pazarlama etkinliklerini şeffaf bir şekilde görüntüler. Raporlar aylık olarak verilmektedir.

Ayrıntı