SEO ANALİZİ

Bu alanın doldurulması zorunludur.

Takımınızın bir parçasıyız, markanızın ikna edici bir şekilde kazandığı mücadelede aynı taraftayız

Daha iyi arama motoru sıralaması için sitenizi tasarlama, yazma, kodlama, programlama ve komut dosyası oluşturma işlemidir. SEO, bir dizi eylemle, sitenin sunduğu içerikle ilgili olarak tanımladığımız anahtar kelimeler için Google’ın ve diğer arama motorlarının sayfalarına kolayca erişmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

SEO neden bu kadar önemli?

İnternette bir şey arayanların çok büyük bir kısmı arama motorları ile arama yapıyor. Arama sonuçlarını bakarak, insanların neredeyse% 90'ı yalnızca arama sonuçlarının ilk veya ikinci sayfasını görüntülüyorlar. Bu yüzden SEO var. Amaç, arama motoru sonuç sayfanızı optimize etmek ve bu nedenle çok sayıda yeni ziyaretçi edinmektir.

Meta etiketleri nedir?

Meta etiketleri, yalnızca onu arayan kişi tarafından görülebilen bir HTML kodudur. Örümcekler ve tarayıcılar olarak da adlandırılan arama motoru botlarına bilgi sağlamak için kullanılırlar. Sağladıkları bilgiler arasında anahtar kelimeler, meta açıklamalar ve bir web sitesi başlığı bulunur. Bazı tarayıcılar bu bilgiyi kullanmaz, bazıları ise görüntüler.

İnternet örümcekleri ve botları ...

Örümcekler, tarayıcılar ve botlar internette web tarayıcılarının siteleri taramak ve taradıkları sitelerin içeriği hakkında bilgi toplamak için kullandıkları robotları gösterir. Bu bilgiler endekslenir ve büyük veritabanlarında depolanır ve ardından analiz edilir.

SEO zor mu?

Hayır, ama çalışırken çok fazla iş ve sabır gerektirir. Bu, HTML ile yazılmış her sayfada uzun sürebilir değişiklik yapmayı içerir. Ayrıca sabır önemlidir, çünkü optimizasyon sonuçları tarayıcıda düzenli olarak izlenmelidir.

Organik SEO Nedir?

Bu, mümkün olan en iyi arama motoru sıralamasını almak için tüm iş akışını tanımlamak için kullanılan bir cümledir. Bu süreç, bir siteyi aramada doğal olarak konumlandırmak için sayısız arama motoru kuralının uygulanmasını içerir.

Bunları biliyormusunuz? Google, aramada başarılı bir şekilde yer alabilmek için her web sitesinin uyması gereken 200'den fazla kural ve yönergesi olmalı.

Organik tekniklerden bazıları kaliteli ve alakalı içerik yazmak, anahtar kelimeleri analiz etmek ve metinde anahtar kelimeleri kullanmak, bağlantı kurma vb.

Bir sitenin daha iyi sıralanması ne kadar sürer?

Genelde, arama motorları ayda en az bir kez güncellenir. Ne olursa olsun, örümcekler ve botlar iki hafta öncesinden bölgeleri tarar ve sonunda 6-8 hafta sürebilir. Google gibi bazı arama motorları bunu biraz daha sık yapar ve sık sık güncellenen siteler çok sık ziyaret edilir, bu nedenle bu değişiklikler 24 saat içinde bile görülebilir.

Optimizasyon siparişi

En İyi İnternet Arama Motorları için Web Sitesi Optimizasyonuna mı ihtiyacınız var - Google, Yahoo, Bing, Yandex? Optimizasyon için ne gereklidir? Çok fazla sorunuz mu var ve kime soracağınızı bilmiyor musunuz? Değerli danışmanlarımız her sorgunuza cevap verecek ve web sitenizin görünürlüğünü arttırmak ve Google sayfalarında daha iyi pozisyon almak için ne gerektiğini açıklayacak. Birlikte yeni dijital karakterinizi oluşturalım!

SİPARİŞ
Ayrıntı